Studentenfilms op IFFR
Gepubliceerd: 24 January 2008 • Leestijd: 0 minuten en 23 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Twee films van Willem Baptist, Mete Gümürhan en Lennard Schoonheim (derdejaars studenten van de opleiding audiovisueel ontwerpen) worden vertoond op het International Film Festival Rotterdam (IFFR).
De korte film Bijna Blind van het drietal is woensdag 30 januari om 12.00 uur te zien als onderdeel van het programma Made In Rotterdam in Lantaren/Venster. Voor het project Prepaid Rotterdam van het Rotterdams Fonds voor de Film en Audiovisuele Media (RFF) maakten Willem, Mete en Lennart daarnaast BUZZ. Het gaat om een korte fictiefilm voor op je mobiele telefoon. Via bluetooth wordt BUZZ tijdens het IFFR aan de festivalbezoekers aangeboden.
Made In Rotterdam laat ook een aantal films zien van net afgestudeerde studenten van de Willem de Kooning Academie (WdKA) onder wie Walter Brokx en Martijn Kramp.






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Bedrijfsbureau en zorgstructuur van de RAC blijven na domeinvorming voorlopig nog bestaan
Blog Kristel: Vier jaar lang, en dan ineens weg
Het onderzoek van Sanjay Drigpal: Waarom we risico’s onderschatten als de economie meezit
Back to Top