Nieuwe look !
Gepubliceerd: 31 January 2010 • Leestijd: 0 minuten en 21 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Profielen is vernieuwd. ‘We zijn erg blij met de nieuwe look’, stelt hoofdredacteur Dorine van Namen. ‘Er is hard gewerkt aan de gedaantewisseling van blad en site.’
Van Namen: ‘We hopen dat veel mensen het met plezier gaan lezen. En we houden ons natuurlijk aanbevolen voor tips.’
Profielen is het redactioneel onafhankelijke informatie- en opinieblad van de Hogeschool Rotterdam, bestemd voor alle studenten en medewerkers van de hogeschool en gratis verkrijgbaar op alle locaties. Het blad verschijnt negenmaal per jaar.
Als blad bestaat Profielen 21 jaar, aanvankelijk als tweewekelijkse krant. Sinds 2001 is het een magazine en ruim twee jaar geleden startte de redactie met dagelijks nieuws op de website.
Download hier de pdf van Profielen 75
Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Op zoek naar de essentie #3 – Mag onderwijs soms ook leuk zijn?
UIT: Een Russische onderzeeër weer laten werken in een zenuwslopende escaperoom
Eerstejaarstip: Studeren zonder vrees, gevecht of vlucht? Geef je hersens duidelijkheid!
Back to Top