470 voltijdbanen weg bij Inholland
Gepubliceerd: 15 September 2011 • Leestijd: 0 minuten en 23 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.De stevig verminderde instroom en de overheidsbezuinigingen dwingen Inholland tot een forse reorganisatie. Komend jaar zullen er 470 voltijdse arbeidsplaatsen verdwijnen.
Het vorig jaar in opspraak geraakte Inholland hoopt van de nood een deugd te kunnen maken. Door voor een scherp onderwijs- en onderzoeksprofiel te kiezen en 'het huis op orde te brengen' wil ze 'herkenbaar worden als kwalitatief goede hogeschool'.
Al eerder liet collegevoorzitter Doekle Terpstra weten dat er bij Inholland 'meer handen aan het bord' zullen komen. Maar omdat de hogeschool structureel kleiner wordt, is daar minder personeel voor nodig. Inholland zet bij de reorganisatie 'maximaal' in op natuurlijk verloop, maar sluit gedwongen ontslagen niet uit. Met de bonden is een sociaal plan overeengekomen.
HOP, Hein Cuppen






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Langstudeerders finance & control helpen elkaar over de eindstreep: ‘Zonder deze twee had ik het niet gehaald’
Ingezonden: We moeten AI pauzeren en niet normaliseren op de Hogeschool Rotterdam
Ahmetcan laat studie niet door AI doen, maar studeert samen mét AI
Back to Top