Ga direct naar inhoud
Profielen | Profielen translated
14 juli 2026

Zwart logo Profielen

Onafhankelijk nieuws van de Hogeschool Rotterdam

Geen prijs voor '(Bio)logisch/onlogisch?'

Gepubliceerd: 2 May 2011 • Leestijd: 0 minuten en 23 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.

Studenten van de HR zijn in de finale van de Van Hulzen PR-talentprijs niet in de prijzen gevallen. De studenten moesten een campagne bedenken om biologische eten populairder te maken onder jongeren. HR's communicatiebureau LEVI bedacht, in de lijn van de landmacht-reclame's, de campagne '(Bio)logisch/onlogisch?' 

Zeven hogescholen en universiteiten stuurden ieder twee ideeën in naar het professionele bureau Van Hulzen. LEVI eindigde bij de laatste vijf.

De Van Hulzen PR-talentprijs werd dit jaar voor de zestiende keer uitreikt en heeft veel aanzien binnen de communicatiewereld. De winnaar mag zich PR-talent van het jaar noemen. Het PR-talent van 2011 is bureau Mint van hogeschool Xios in Hasselt. Zowel de tweede als de derde prijs ging naar Reflex van de Noordelijke hogeschool in Leeuwarden.

Over de ideeën van LEVI is meer te lezen in het mei-nummer van Profielen

Foto: Jaydot / Flickr

Recente artikelen

Recente reacties

Reacties

Laat een reactie achter

Comments are closed.

Spelregels

De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.

  1. Comments worden door de redactie gemodereerd. 's Avonds en in het weekend gebeurt dat niet standaard, en kan het dus langer duren voor je opmerking online komt.
  2. Houd het netjes, beschaafd, vriendelijk en respectvol. Niet vloeken of schelden.
  3. Dwaal niet af van het onderwerp (blijf ‘on topic’).
  4. Wees kort, duidelijk en maak een punt.
  5. Gebruik argumenten, geen uitroepen.
  6. Geen commerciële boodschappen.
  7. Niet op de persoon spelen.
  8. Niet discrimineren, aanzetten tot haat of oproepen tot geweld (ook niet voor de grap).
  9. Van bezoekers die een reactie achterlaten op de site wordt automatisch het IP-adres opgeslagen.
  10. De redactie geeft reacties die dreigende taal bevatten door aan de veiligheidscoördinator van de Hogeschool Rotterdam.

Lees hier alle details over onze spelregels.

Aanbevolen door de redactie

Back to Top