Geen prijs voor '(Bio)logisch/onlogisch?'
Gepubliceerd: 2 May 2011 • Leestijd: 0 minuten en 23 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Studenten van de HR zijn in de finale van de Van Hulzen PR-talentprijs niet in de prijzen gevallen. De studenten moesten een campagne bedenken om biologische eten populairder te maken onder jongeren. HR's communicatiebureau LEVI bedacht, in de lijn van de landmacht-reclame's, de campagne '(Bio)logisch/onlogisch?'
Zeven hogescholen en universiteiten stuurden ieder twee ideeën in naar het professionele bureau Van Hulzen. LEVI eindigde bij de laatste vijf.
De Van Hulzen PR-talentprijs werd dit jaar voor de zestiende keer uitreikt en heeft veel aanzien binnen de communicatiewereld. De winnaar mag zich PR-talent van het jaar noemen. Het PR-talent van 2011 is bureau Mint van hogeschool Xios in Hasselt. Zowel de tweede als de derde prijs ging naar Reflex van de Noordelijke hogeschool in Leeuwarden.
Over de ideeën van LEVI is meer te lezen in het mei-nummer van Profielen
Foto: Jaydot / Flickr






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Bedrijfsbureau en zorgstructuur van de RAC blijven na domeinvorming voorlopig nog bestaan
Blog Kristel: Vier jaar lang, en dan ineens weg
Het onderzoek van Sanjay Drigpal: Waarom we risico’s onderschatten als de economie meezit
Back to Top