Hogeschoolrotterdam.nl dingt mee naar prijs
Gepubliceerd: 20 September 2011 • Leestijd: 0 minuten en 16 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.De onlangs vernieuwde website van de Hogeschool Rotterdam dingt mee naar de titel 'De beste website van het jaar 2011'. In de categorie educatie is hogeschoolrotterdam.nl een van de twaalf genomineerden. Voor de beste site in alle categorieën dingen in totaal 270 sites mee.
De verkiezing, die al meer dan tien jaar wordt gehouden, is een initiatief van e-business magazine Emerce. In 2010 waren onder andere Yunoo.nl, Google, Buienradar, Tweakers, Rabobank en Youtube winnaars.
Op websitevanhetjaar.nl kun je je stem uitbrengen op de site van de HR, of op een andere site. Dat kan tot en met 28 oktober. Eerder dit jaar werd hogeschoolrotterdam.nl al door Scienceguide uitgeroepen tot beste onderwijssite.






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Blog Kristel: Over goede voornemens die het geen vier weken volhielden
HR werkt aan nieuw onderwijsmodel met meer eenduidigheid in roosters en cursusomvang
Wie is voor jou de Student van het Jaar? Nomineren maar!
Back to Top