Staatssecretaris geeft niets weg
Gepubliceerd: 21 January 2011 • Leestijd: 0 minuten en 25 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Staatssecretaris Zijlstra deed de ruim vijftienduizend demonstrerende studenten vanmiddag geen enkele toezegging.
Zijlstra houdt onverkort vast aan de boete voor trage studenten en hun onderwijsinstellingen: ‘We willen voorkomen dat jullie in de toekomst enorm veel geld moeten betalen voor het aflossen van de Nederlandse staatsschuld. Alleen de langstudeerders moeten bijbetalen. Wij nemen deze maatregel omdat we tegelijkertijd ook willen investeren in het Nederlandse hoger onderwijs.’
Fluitconcert
Een enorm fluitconcert was zijn deel en er werd wat fruit naar het podium geworpen. De staatssecretaris staakte zijn pogingen om nog iets te zeggen. Hij bedankte de studenten voor hun aandacht vertrok in zijn dienstauto om de rest van zijn verjaardag elders te vieren.
HOP, Marijke de Vries






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Nieuwe Profielen-blogger Sana: ‘Als ik aan het schrijven ben, dan zit ik helemaal in m’n element’
Workshop plannen: Ben ik nog te redden of is het een verloren zaak?
Ingezonden: Juist wie zelf niet wordt uitgesloten, heeft de verantwoordelijkheid om op te staan
Back to Top