Windesheim ontkent tentamenlek
Gepubliceerd: 31 October 2011 • Leestijd: 0 minuten en 19 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Door een ict-fout konden studenten van de Hogeschool Windesheim tentamens inzien die pas volgende week op het programma staan, schrijft Spits. Maar Windesheim ontkent dat er sprake is van een lek.
Volgens Spits konden studenten sociaal pedagogische hulpverlening de tentamens voor de vakken ontwikkelingspsychopathologie, ethiek en rekenen bekijken door een lek in de 'toetsbank'. Het gat zou gedicht zijn en de tentamens gaan gewoon door omdat docenten nieuwe toetsen maken.
Een woordvoerder van Windesheim wil het bericht niet bevestigen, maar zegt dat er in ieder geval 'geen lek' is. De hogeschool komt later vandaag met een verklaring. 'We zijn het nog aan het uitzoeken en willen dat zorgvuldig doen.'
HOP, Marijke de Vries






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Langstudeerders finance & control helpen elkaar over de eindstreep: ‘Zonder deze twee had ik het niet gehaald’
Ingezonden: We moeten AI pauzeren en niet normaliseren op de Hogeschool Rotterdam
Ahmetcan laat studie niet door AI doen, maar studeert samen mét AI
Back to Top