Meeste HR-langstudeerders hebben betaald
Gepubliceerd: 4 September 2012 • Leestijd: 0 minuten en 26 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Twee weken voor de start van het collegejaar hadden 2500 langstudeerders het ‘verhoogde collegegeld’ nog niet betaald. Inmiddels is het grootste deel toch over de brug gekomen.
Wat niet hielp bij de inning van de langstudeerboete was de ophef die CDA-leider Van Haersma Buma veroorzaakte toen hij zijn steun voor de langstudeermaatregel introk. De telefoon stond roodgloeiend bij de dienst financiën & registratie. Veel studenten en ouders vroegen zich af of ze het bedrag van 3063 euro nog wel moesten betalen.
‘Kennelijk is het voor de meeste langstudeerders duidelijk dat er geen “escape” meer is’, vertelt manager financiën & studentregistratie Jacqueline Lavooy. In totaal telt de HR dit collegejaar ongeveer 4000 studenten die onder de langstudeerwet vallen. Twee weken geleden hadden ongeveer 2500 van hen niet betaald. ‘Gelukkig konden we afgelopen maandag constateren dat 2420 studenten het verhoogde collegegeld toch






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Nieuwe Profielen-blogger Sana: ‘Als ik aan het schrijven ben, dan zit ik helemaal in m’n element’
Workshop plannen: Ben ik nog te redden of is het een verloren zaak?
Ingezonden: Juist wie zelf niet wordt uitgesloten, heeft de verantwoordelijkheid om op te staan
Back to Top