Ongeval op de locatie Academieplein
Gepubliceerd: 29 May 2013 • Leestijd: 0 minuten en 25 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Op de locatie Academieplein heeft aan het eind van de ochtend een arbeidsongeval plaatsgevonden met een medewerker van een contractpartner van de hogeschool.
Dit gebeurde tijdens werkzaamheden aan de verlichting in een collegezaal, waarbij de man van een ladder is gevallen. De installateur is met onbekend letsel voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht.
De directie van het bedrijf waar de medewerker werkt, heeft aangegeven dat hij een nacht ter observatie in het ziekenhuis blijft. Het ongeval is gemeld aan de arbeidsinspectie. Persvoorlichter Carmen Mo Ajok liet weten dat ‘wij uiteraard onze volledige medewerking zullen verlenen als blijkt dat de inspectie nader onderzoek wil doen.’ In afwachting daarvan is de betreffende ruimte afgesloten. Mo Ajok: ‘De facilitaire dienst is geschrokken van het ongeval en hoopt dat betrokkene spoedig herstelt.’






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Bedrijfsbureau en zorgstructuur van de RAC blijven na domeinvorming voorlopig nog bestaan
Blog Kristel: Vier jaar lang, en dan ineens weg
Het onderzoek van Sanjay Drigpal: Waarom we risico’s onderschatten als de economie meezit
Back to Top