Hogeschool Rotterdam dicht vanwege storm: ‘Blijf thuis!’
Gepubliceerd: 18 February 2022 • Leestijd: 0 minuten en 30 seconden • NieuwsIn verband met de aangekondigde storm roept de HR studenten en medewerkers op thuis te blijven.

UPDATE 18-02-2022, 07:30 uur.
In verband met het bericht dat RET om 10.00 uur met alle vervoer stopt en uit veiligheidsoverwegingen, roept de hr studenten en collega’s op om vandaag vrijdag 18 februari thuis te blijven. De hogeschool locaties zullen vandaag gesloten blijven. Het onderwijs zal – waar mogelijk – online plaatsvinden.
UPDATE 18-02-2022, 07:10 uur: De RET stopt al om 10 uur met rijden.
Storm Eunice is op komst en het KNMI verwacht morgen vanaf 14.00 uur gevaarlijke situaties. Om te zorgen dat iedereen op tijd veilig thuis kan komen, gaat de HR om 12.00 uur dicht.
Informatie over het onderwijs op vrijdagochtend, volgt vanuit de opleidingen en instituten. De HR geeft op een speciale pagina updates over het weeralarm.
Tekst: Edith van Gameren
Foto: Wikimedia Commons/Olaf Oliviero Riemer






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Langstudeerders finance & control helpen elkaar over de eindstreep: ‘Zonder deze twee had ik het niet gehaald’
Ingezonden: We moeten AI pauzeren en niet normaliseren op de Hogeschool Rotterdam
Ahmetcan laat studie niet door AI doen, maar studeert samen mét AI
Back to Top