HR wil hoge respons bij Nationale Studentenenquête (NSE)
Gepubliceerd: 15 January 2026 • Leestijd: 0 minuten en 35 seconden • Kort nieuwsAlle studenten hebben deze week een mail ontvangen over het invullen van de Nationale Studentenenquête (NSE). In de enquête kun je je mening kwijt over je opleiding en over de hogeschool. Het gaat onder andere over roosters, toetsen, docenten en stages.
De Hogeschool Rotterdam vindt het, schrijft ze op intranetsite Hint, belangrijk dat zoveel mogelijk studenten aan de NSE meedoen. Uit de NSE wordt duidelijk op welke aspecten opleidingen het minder of beter doen dan andere opleidingen. ‘Met de resultaten kunnen we het onderwijs verder verbeteren’, schrijft de HR. De resultaten worden onder ander gebruikt door de vergelijkingssite Studiekeuze123.nl.
Studenten die de mail kwijt zijn kunnen die opnieuw aanvragen via de ʻlost link toolʼ op de studentenpagina van www.nse.nl. Je kunt de enquête tot 9 maart invullen. Onder de invullers worden prijzen verloot, zoals een jaar collegegeld (2601 euro) en een laptop.
Tekst: Redactie Profielen
- KORT NIEUWS: Wijnhaven 107 en STC in herfstvakantie open voor studentenWil je in de herfstvakantie (19 tot en met 23 oktober) studeren op de hogeschool dan kan dat op twee locaties: Wijnhaven 107 en de bovenste verdiepingen van het STC (Lloydstraat 300), waar instituut RMI zit. Openingstijden van 8.00 tot 16.00 uur. Dienstenlocatie Blaak555 is tijdens de vakantie open voor medewerkers, ook van 8.00 tot… Read more: KORT NIEUWS: Wijnhaven 107 en STC in herfstvakantie open voor studenten
- KORT NIEUWS: Hoe maken we de stad veiliger voor vrouwen? Praat mee!Hoe kunnen we ervoor zorgen dat vrouwen zich veilig en vrij voelen in hun stad? Op dinsdag 27 oktober gaan studenten uit het mbo, hbo en wo daarover met elkaar in gesprek tijdens Actie Aletta. De Hogeschool Rotterdam roept studenten op om zich aan te melden en mee te denken over oplossingen. Actie Aletta begint… Read more: KORT NIEUWS: Hoe maken we de stad veiliger voor vrouwen? Praat mee!
- KORT NIEUWS: Peukenopruimactie bij Museumpark voor StoptoberDe Hogeschool Rotterdam gaat samen met de taskforce Rookvrij van het Erasmus MC peuken opruimen in de rookvrije zone rond locatie Museumpark. De actie vindt plaats op donderdag 15 oktober van 10.00 tot 11.00 uur. Als medewerker kun je meehelpen aan deze actie. De opruimactie wordt georganiseerd in het kader van Stoptober, de landelijke campagne… Read more: KORT NIEUWS: Peukenopruimactie bij Museumpark voor Stoptober
- KORT NIEUWS: Woensdag rijden er geen RET-bussenDoor een landelijke staking rijden er ook in Rotterdam geen RET-bussen. Trams en metro’s rijden wel. Onderwijs en toetsen gaan deze dag door, staat op intranetpagina Hint. ‘De staking kan gevolgen hebben voor studenten en medewerkers die naar de hogeschool willen reizen. Houd rekening met uitval van bussen en een langere reistijd’. Studenten en medewerkers… Read more: KORT NIEUWS: Woensdag rijden er geen RET-bussen
- KORT NIEUWS: Deze week kun je volop aan de slag met je welzijnBoksen, yoga, kunst, dansen, film: op allerlei manieren kun je van maandag 12 t/m vrijdag 16 oktober werken aan hoe je in je vel zit. In de workshops en talks die Studentenwelzijn op verschillende locaties organiseert, staan welzijn en veerkracht centraal. Zo kun je onder andere je naar de workshop creatief schrijven, zijn er yogalessen… Read more: KORT NIEUWS: Deze week kun je volop aan de slag met je welzijn






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Back to Top