Masterclasses vitaliteit door Brankele Frank en Mark Tuitert
Gepubliceerd: 15 September 2026 • Leestijd: 0 minuten en 36 seconden • Kort nieuwsVan 21 tot en met 27 september is het de Nationale Vitaliteitsweek. De HR biedt een online programma aan met vijf verschillende masterclasses die kunnen helpen om goed voor jezelf te zorgen. Medewerkers kunnen met hun mailadres van de HR een account aanmaken op HR Vitaal en de classes volgen.
De landelijk bekende neurobioloog Brankele Frank vertelt over wat stress doet met je brein en hoe je je hoofd koel houdt en in de class van cardioloog Janneke Wittekoek staat de hartgezondheid van vrouwen centraal.
Drie andere masterclasses worden gegeven door oud-topsporters. Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert vertelt onder andere over focus en herstel en hoe die elkaar kunnen beïnvloeden. De masterclass van oud-hockeyer Floris Evers biedt inzichten en praktische handvatten om met meer energie, voldoening en impact te leven én te werken. En Sebastiaan Verschuren, Olympisch zwemmer, geeft je inzicht in jouw energiegevers én je energienemers.
Tekst: Redactie Profielen
- KORT NIEUWS: Wijnhaven 107 en STC in herfstvakantie open voor studentenWil je in de herfstvakantie (19 tot en met 23 oktober) studeren op de hogeschool dan kan dat op twee locaties: Wijnhaven 107 en de bovenste verdiepingen van het STC (Lloydstraat 300), waar instituut RMI zit. Openingstijden van 8.00 tot 16.00 uur. Dienstenlocatie Blaak555 is tijdens de vakantie open voor medewerkers, ook van 8.00 tot… Read more: KORT NIEUWS: Wijnhaven 107 en STC in herfstvakantie open voor studenten
- KORT NIEUWS: Hoe maken we de stad veiliger voor vrouwen? Praat mee!Hoe kunnen we ervoor zorgen dat vrouwen zich veilig en vrij voelen in hun stad? Op dinsdag 27 oktober gaan studenten uit het mbo, hbo en wo daarover met elkaar in gesprek tijdens Actie Aletta. De Hogeschool Rotterdam roept studenten op om zich aan te melden en mee te denken over oplossingen. Actie Aletta begint… Read more: KORT NIEUWS: Hoe maken we de stad veiliger voor vrouwen? Praat mee!
- KORT NIEUWS: Peukenopruimactie bij Museumpark voor StoptoberDe Hogeschool Rotterdam gaat samen met de taskforce Rookvrij van het Erasmus MC peuken opruimen in de rookvrije zone rond locatie Museumpark. De actie vindt plaats op donderdag 15 oktober van 10.00 tot 11.00 uur. Als medewerker kun je meehelpen aan deze actie. De opruimactie wordt georganiseerd in het kader van Stoptober, de landelijke campagne… Read more: KORT NIEUWS: Peukenopruimactie bij Museumpark voor Stoptober
- KORT NIEUWS: Woensdag rijden er geen RET-bussenDoor een landelijke staking rijden er ook in Rotterdam geen RET-bussen. Trams en metro’s rijden wel. Onderwijs en toetsen gaan deze dag door, staat op intranetpagina Hint. ‘De staking kan gevolgen hebben voor studenten en medewerkers die naar de hogeschool willen reizen. Houd rekening met uitval van bussen en een langere reistijd’. Studenten en medewerkers… Read more: KORT NIEUWS: Woensdag rijden er geen RET-bussen
- KORT NIEUWS: Deze week kun je volop aan de slag met je welzijnBoksen, yoga, kunst, dansen, film: op allerlei manieren kun je van maandag 12 t/m vrijdag 16 oktober werken aan hoe je in je vel zit. In de workshops en talks die Studentenwelzijn op verschillende locaties organiseert, staan welzijn en veerkracht centraal. Zo kun je onder andere je naar de workshop creatief schrijven, zijn er yogalessen… Read more: KORT NIEUWS: Deze week kun je volop aan de slag met je welzijn






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Back to Top