Cmr-vergadering woensdag op Rochussenstraat
Gepubliceerd: 9 February 2026 • Leestijd: 0 minuten en 49 seconden • Kort nieuwsWoensdag 11 februari zal de centrale medezeggenschap haar reactie geven op het instemmingsverzoek over de domeinvorming. De vergadering van de raad is vanwege de verwachte grote belangstelling voor die gelegenheid verplaatst naar een grotere zaal.
Update 10-2, 12.05 uur: tijdstip en locatie van de vergadering zijn toegevoegd
De vergadering vindt plaats in de Maaszaal op de begane grond van locatie Rochussenstraat, van 13.00 tot 14.30 uur. Naast de domeinvorming staat ook de begroting van 2026 van de hogeschool op de agenda.
In december gaf de raad aan nog niet tot een besluit te kunnen komen over de domeinvorming; de datum voor instemming is toen verschoven naar februari.
‘Voor de openbare cmr-vergadering van 11 februari houden we rekening met de aanwezigheid van geïnteresseerde collega’s en studenten’, laat het cvb weten op Hint. ‘De vaste vergaderzaal op locatie Museumpark is door de beperkte ruimte niet geschikt om publiek te ontvangen. Daarom vindt de vergadering deze keer plaats op locatie Rochussenstraat, waar de vergaderruimte over de vereiste faciliteiten beschikt en er voldoende plek is.’
Op dezelfde dag hebben studenten van de Willem de Kooning Academie aangekondigd te demonstreren tegen het samengaan van hun instituut met het instituut voor Communicatie, Media en Informatietechnologie. Die demonstratie is gepland op locatie Museumpark.
Tekst: Redactie Profielen






Ik kan niet vinden hoe laat de openbare vergadering is op de Rochussenstraat op Hint of op deze website. Kunnen jullie me helpen om dit uit te zoeken?
@Martin Dat is bij ons als redactie van Profielen ook (nog) niet bekend.
@Martijn Tijdstip en locatie zijn inmiddels bekend en toegevoegd aan het artikel
@jos, dank voor het uitzoeken en updaten.