HBO-raad veroordeelt onregelmatigheden Inholland
Gepubliceerd: 23 September 2010 • Leestijd: 0 minuten en 29 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Het bestuur van de HBO-raad betreurt en veroordeelt de onregelmatigheden bij het afstuderen van langstudeerders aan de opleiding voor media & en entertainment management aan de Hogeschool Inholland in Haarlem.
'De samenleving moet kunnen uitgaan van de zekerheid dat de kwaliteit van alle uitgereikte diploma’s boven alle twijfel verheven is', zegt voorzitter HBO-voorzitter Doekle Terpstra.
Het bestuur van de HBO-raad heeft kennis genomen van het eindrapport van de commissie Leers. De commissie constateert belangrijke onregelmatigheden bij de borging van de kwaliteit bij het afstuderen van de zogenaamde langstudeerders. Het HBO-bestuur steunt het initiatief van de staatssecretaris om de Onderwijsinspectie de opdracht te geven meteen vervolgonderzoek in te stellen naar de gang van zaken bij de Haarlemse opleiding.
De Volkskrant bracht de onregelmatigheden enkele maanden geleden in het nieuws, waarna Inholland Gerd Leers inschakelde om een en ander uit te zoeken. Vandaag schrijft de Volkskrant dat Inholland de diplomatruc ongestraft laat.
Bron: HBO-raad






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Langstudeerders finance & control helpen elkaar over de eindstreep: ‘Zonder deze twee had ik het niet gehaald’
Ingezonden: We moeten AI pauzeren en niet normaliseren op de Hogeschool Rotterdam
Ahmetcan laat studie niet door AI doen, maar studeert samen mét AI
Back to Top