30-06-2026 Lara Blog Lara: Dit is ’m dan, mijn laatste blog Voordat ik begon met schrijven, heb ik even teruggescrold op de Profielen-website en gezocht op mijn naam. En jeetje, wat heb ik hier veel geschreven, haha. Ruim twee jaar lang heb ik alles opgeschreven wat er in me omging,… 6 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Dit is ’m dan, mijn laatste blog
08-06-2026 Lara Blog Lara: Volgende stap? Heeeeej, daar ben ik weer, helemaal fris en fruitig. Ik heb twee weken genomen om bij te komen van het afstuderen en zit inmiddels alweer in de voorbereidingsfase voor de volgende uitdaging. Tijdens mijn afstudeertraject zat ik een beetje… 0 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Volgende stap?
05-05-2026 Lara Blog Lara: Ik ben… geslaagd!! Ik kan bijna niet geloven dat ik dit typ, maar ik ben gewoon geslaagd. En zelfs met een 8! Ik hoopte eigenlijk alleen maar dat ik het zou halen, dus die 8 kwam echt totaal onverwacht. Maar ja, ik… 2 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Ik ben… geslaagd!!
01-04-2026 Lara Blog Lara: Daar ben ik weer Hallooooooo, kennen jullie me nog? Ik heb denk ik wel even iets uit te leggen. Het laatste wat jullie van mij hoorden, was dat ik compleet aan het stressen was richting de deadline van 16 januari voor mijn afstudeerproject…. 1 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Daar ben ik weer
16-12-2025 Lara Blog Lara: Kerstvakantie? Wat is dat? Hallo, daar ben ik weer. Oké, ik heb nog vijf weken te gaan voor mijn afstudeerproject en dan moet alles echt ingeleverd worden op die beruchte 16 januari. De stress is er niet minder op geworden, maar ik begin… 0 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Kerstvakantie? Wat is dat?
18-11-2025 Lara Blog Lara: Paniek in het kwadraat Oké, fun fact: voordat ik aan een nieuw blog begin, lees ik altijd even de vorige terug, puur omdat ik nooit meer weet wat ik toen precies heb geschreven. Ik weet niet eens meer wat ik voor ontbijt heb… 0 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Paniek in het kwadraat
14-10-2025 Lara Blog Lara: Paniek Oké de eerste twee weken van mijn stage zitten erop en ik begin nu echt te merken dat het allemaal wat serieuzer wordt. Waar ik in het begin vooral enthousiast was om te beginnen, voel ik nu dat de… 1 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Paniek
16-09-2025 Lara Blog Lara: We zijn begonnen! Hé daar zijn we weer! Leuke vakantie gehad? Mijn ‘vakantie’ in Japan was echt geweldig. Ik zeg ‘vakantie’, omdat het meer leek op een strakke planning: elke dag vroeg op en de hele dag onderweg. Maar ik heb superveel… 1 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: We zijn begonnen!
15-07-2025 Lara Blog Lara: Tot na de zomer! Als jullie dit lezen, zweef ik ergens boven de wolken op weg naar Japan voor drie weken! De zomervakantie staat voor de deur, en voor velen begint de reis nu pas écht. Voor mij markeert het ook het einde… 0 reacties aantal reacties Lees meer Lees meer over Blog Lara: Tot na de zomer!