Nederlandse studenten flierefluiten in de liefde
Gepubliceerd: 13 February 2015 • Leestijd: 0 minuten en 26 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.In Denemarken worden morgen de meeste studenten wakker naast hun Valentijn: bijna de helft woont samen. Nederlandse studenten daarentegen wonen liever in één huis met brallende huisgenoten dan met hun grote liefde.
Nederlandse studenten houden niet van hokken: slechts achttien procent woont samen met hun partner, blijkt uit de meest recente gegevens van Eurostudent uit 2011. De meeste wonen bij hun ouders of met huisgenoten. In Denemarken zijn studenten een stuk serieuzer, lijkt het: daar heeft maar liefst 47 procent van de studenten huisje, boompje, beestje. Ook in Finland, Noorwegen en Zweden zijn veel studenten steady.
De zwoele Italiaanse mannen en vrouwen doen het minst aan samenwonen tijdens hun studie, daar wonen de meeste studenten gewoon nog bij mama in huis. Net als in Malta en Spanje, trouwens. Misschien dat alle moeders daar morgen een bloemetje krijgen.
HOP, Petra Vissers






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Blog Kristel: Over goede voornemens die het geen vier weken volhielden
HR werkt aan nieuw onderwijsmodel met meer eenduidigheid in roosters en cursusomvang
Wie is voor jou de Student van het Jaar? Nomineren maar!
Back to Top