Kwaliteitszorg op orde
Gepubliceerd: 7 August 2007 • Leestijd: 0 minuten en 16 seconden • Nieuws Dit artikel is meer dan een jaar oud.Accreditatieorganisatie NVAO stelt in haar jaarverslag dat hogescholen hun kwaliteitszorg beter op orde hebben dan universiteiten. Toch is er nog altijd kritiek mogelijk op de hogescholen. Zo ontbreekt het de opleidingen te vaak aan diepgang.
En hebben ze weinig aandacht voor internationalisering. Bovendien werken studenten niet hard genoeg en roosteren hbo-opleidingen soms te weinig contacturen in.
Maar de NVAO is “niet somber” over de kwaliteit van het hbo en constateert verheugd dat opleidingen openstaan voor kritiek. Waar de balans bijvoorbeeld te ver was doorgeschoten naar het zelfstandig leren van de student, hebben de opleidingen weer meer oog voor begeleiding en kennisoverdracht.






Laat een reactie achter
Spelregels
De redactie waardeert het als je onder je eigen naam reageert.
Lees hier alle details over onze spelregels.
Aanbevolen door de redactie
Blog Kristel: Over goede voornemens die het geen vier weken volhielden
HR werkt aan nieuw onderwijsmodel met meer eenduidigheid in roosters en cursusomvang
Wie is voor jou de Student van het Jaar? Nomineren maar!
Back to Top